Zielona przyszłość
i zrównoważony rozwój bez 'nieśmiertelnego' plastiku

Prowadzimy warsztaty i szkolenia z nowych, przyjaznych środowisku technologii oraz wspieramy osoby niewidzące i niedowidzące, propagując ekologiczne rozwiązania ułatwiające im codzienne życie. Poszukujemy rozwiązań, które realnie wspomogą walkę z globalnym zanieczyszczeniem i nawet jeśli ich efekty nie będą widoczne natychmiast, wierzymy że w dłuższej perspektywie czasu przyniosą oczekiwany efekt.

Fundacja REMAKE IT GREEN wspiera młodych ludzi, których działania wpisują się w idee zrównoważonego rozwoju i zero-waste. Zajmujemy się edukacją i propagowaniem rozwiązań, które pozwolą zreorganizować obecny, konsumpcyjny styl życia. Nie wierzymy w „wielkie rewolucje”, tylko w codzienną, żmudną pracę nad zwiększaniem świadomości oraz że robiąc nawet niewielkie rzeczy, możemy realnie zmieniać świat na lepsze.


Zakres działalności:


pomoc niewidomym


w życiu codziennym


dla szkół i nauczycieli


z druku 3DZałożyciele Fundacji

Założycielami Fundacji REMAKE IT GREEN są Anna i Paweł Ślusarczyk - jedne z najbardziej znanych i wpływowych postaci w polskiej branży druku 3D, angażujących się w wiele projektów niosących pomoc i wsparcie potrzebującym.

Na początku 2022 r. Anna i Paweł Ślusarczyk powołali do życia Fundację REMAKE IT GREEN - organizację non-profit, która ma na celu propagowanie nowego podejścia do życia, konsumpcji i technologii wytwórczych je zaspokajających. Fundacja ma na celu wspieranie wszystkich inicjatyw, które wpisują się w idee Zrównoważonego Rozwoju, Gospodarki o Obiegu Zamkniętym i propagują ruch Zero-Waste.

Fundacja prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych propagujących technologię druku 3D, używanie ekologicznych 'zielonych' materiałów i rozwiązań, jak również pomaga tworzyć aplikacje dla osób niewidomy i niedowidzących w ramach platformy Braille3D.


Wspierają nas:Szkolenia i warsztaty

Zapraszamy do udziału w warsztatach i szkoleniach organizowanych w siedzibie naszej Fundacji. Posiadamy do dyspozycji ponad 70 drukarek 3D oraz infrastrukturę niezbędną do prowadzenia zajęć dla dużych grup uczestników.

Zajęcia odbywają się w centrum Łodzi, przy ul. Mikołaja Kopernika 36B.Dane Fundacji:

  • Fundacja REMAKE IT GREEN
  • NIP: 7272856842
  • REGON: 521418124
  • KRS: 0000953786
  • PKO Bank Polski SA:61 1020 3408 0000 4702 0506 6511

Kontakt:

  • 90-552 Łódź, ul. M. Kopernika 36B
  • (+48) 537 766 266
  • info@remakeitgreen.com