IX edycja targów Dni Druku 3D

28 marca 2017 r. na terenie jednego z największych kompleksów targowych w Europie – Targów Kielce, odbędzie się IX edycja najstarszej i najważniejszej imprezy polskiej branży technologii przyrostowych  – Dni Druku 3D. Po raz pierwszy w swojej czteroletniej historii wydarzenie będzie trwało trzy dni, towarzysząc ośmiu innym targom tworzącym wspólnie tzw. „Przemysłową Wiosnę„.

Wg zapowiedzi organizatorów, IX edycja Dni Druku 3D ma odbyć się na rekordowej w historii wydarzenia powierzchni targowej, na której pojawią się przedstawiciele każdego segmentu branży druku 3D – zarówno niskobudżetowego, prezentującego urządzenia w budżecie kilku-kilkunastu tysięcy złotych, jak i wysokobudżetowego, prezentującego profesjonalne systemy przemysłowe, których koszty przekraczają kwotę 1 miliona złotych. Tym samym odwiedzający targi otrzymają pełne spektrum możliwości, jakie daje druk 3D.

Dni Druku 3D (2)

Wśród firm wystawiających się na targach pojawią się zarówno weterani Dni Druku 3D, wystawiający się na targach praktycznie od samego początku ich istnienia, jak i firmy, dla których będzie to debiut. Sponsorem głównym IX edycji imprezy została firma Wolf, posiadająca zarazem stoisko o największej powierzchni targowej. Fundatorami zostały firmy: 3DGence, Fiberlab, P3D, igus oraz Blixet.

Aby zarejestrować swój udział w targach, należy uczynić to przez stronę Targów Kielce.

Organizatorem targów jest SIT Polska (dawny FabLab Kielce) oraz Targi Kielce.